Przejdź do treści

VI edycja Legii Akademickiej – zgłoszenia do 23 marca 2023

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej uzyskała zgodę Ministerstwa Edukacji i Nauki na uruchomienie Szkoły Legii Akademickiej w ramach VI edycji projektu „Legia Akademicka”.

Przypominamy, że realizacja ochotniczego szkolenia wojskowego studentów i absolwentów w roku 2023 będzie realizowana w ramach zadania „Szkolenie teoretyczne w module podoficerskim".

Z ochotniczego szkolenia wojskowego mogą skorzystać osoby mające stopień szeregowego.

Projekt odbywa się w dwóch etapach:

  • teoretycznym, realizowanym w UTH (zajęcia będą prowadzone w formie online i rozpoczną się na przełomie kwietnia i maja br.),
  • praktycznym, trwającym nie mniej niż 21 dni, realizowanym w ramach ćwiczeń wojskowych organizowanych w wytypowanych jednostkach wojskowych i jednostkach szkolnictwa wojskowego.

Informujemy, że jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w projekcie. Chętne osoby, w tym studenci innych uczelni proszeni są o wypełnienie wniosku ochotnika i przesłanie go do 23 marca 2023 r.:

i

  • pocztą na adres: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, ul. Jutrzenki 135, 02-231 Warszawa, z dopiskiem Rektorat,

lub

  • dostarczenie oryginału wniosku osobiście do Dziekanatu w Kampusie Jutrzenki (w godzinach pracy podanych na stronie UTH).

 

Pytania odnośnie projektu prosimy kierować na adres: katarzyna.dolecka@uth.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Wróć