UTH na XXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym

Międzynarodowy Salon Edukacyjny to jedne z największych i najliczniej odwiedzanych przez młodzież targów edukacyjnych. Wydarzenie jak co roku odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a na stoiskach swoją ofertę edukacyjną prezentowały największe uczelnie z Polski i z zagranicy.

Ukraina była Gościem Specjalnym tegorocznej edycji targów, a wydarzenie zaszczycił swoją obecnością ambasador tego kraju, Andrij Daszczycia.

XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny to także spotkania na tematy związane z egzaminem maturalnym oraz konsultacje z doradcami zawodowymi, którzy ułatwią młodym ludziom dokonanie wyboru zgodnego z ich predyspozycjami.

Podczas targów odbywają się również spotkania na temat warunków rekrutacji na warszawskich uczelniach.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej jest stałym uczestnikiem Salonu Edukacyjnego.