UTH na targach edukacyjnych w Warszawie

„Salon Maturzystów” to wydarzenie z wieloletnią tradycją i setkami odwiedzających. Uczniowie ostatnich klas liceów, techników oraz gimnazjaliści z Mazowsza odwiedzili gmach główny Politechniki Warszawskiej aby zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych.

Przedstawiciele Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej prezentowali uczestnikom targów kierunki studiów, informowali o tym, jak przebiega proces rekrutacyjny oraz opowiadali o warunkach studiowania na uczelni.

Oprócz spotkań z przedstawicielami warszawskich uczelni przyszli maturzyści mogli dowiedzieć się jak w przyszłym roku będzie przebiegał egzamin dojrzałości. Nie zabrakło również doradców zawodowych, którzy pomagali w obraniu ścieżki edukacyjnej adekwatnej do predyspozycji.