UTH na targach edukacyjnych w Płońsku i Wyszogrodzie

Wydział Zamiejscowy UTH w Płońsku wziął udział w XVII Targach Edukacyjnych w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku oraz IX Edycji Targów Edukacyjnych „Od edukacji do pracy” w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.

Celem tych wydarzeń było przedstawienie uczniom i absolwentom szkół średnich z obszaru Północnego Mazowsza oferty edukacyjnej uczelni wyższych, szkół policealnych i instytucji rynku pracy.

Współorganizatorami targów w Płońsku byli: Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie, Powiatowy urząd Pracy w Płońsku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku.

Organizatorami targów w Wyszogrodzie byli: Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku.