UTH na Salonie Maturzystów 2019

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej po raz kolejny uczestniczyła w warszawskim Salonie Maturzystów. Odbywające się w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej targi od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, która planuje kolejne kroki ścieżki edukacyjnej.

Podobnie było podczas tegorocznej edycji Salonu – goście odwiedzający stoisko UTH otrzymywali informacje z pierwszej ręki dotyczące kierunków studiów oferowanych przez Uczelnię, warunków studiowania oraz procesu rekrutacyjnego.

Jednak Salon Maturzystów to nie tylko prezentacje uczelni – podczas tegorocznej edycji nie zabrakło również spotkań z doradcami zawodowymi oraz wykładów branżowych. Dużą popularnością cieszyły się również stoiska oferujące możliwość wyjazdu na studia za granicę.