UTH na międzynarodowych targach we Lwowie

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej wzięła udział w jesiennych II Międzynarodowych Targach Uczelni Wyższych, które odbyły się we Lwowie na Ukrainie. Patronat nad wydarzeniem objęło Międzynarodowe Centrum Oświaty oraz Lwowska Izba Handlu i Przemysłu.

Młodzież z Ukrainy coraz częściej decyduje się na wyjazd zagranicę w celu podjęcia studiów i chętnie zapoznaje się z ofertami polskich uczelni wyższych.

W Lwowskim Pałacu Sztuki pojawiło się ponad 20 wystawców z Ukrainy, Polski oraz Hiszpanii. Oferta edukacyjna UTH wzbudziła ich duże zainteresowanie. Kandydaci najczęściej zadawali pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego na studia, możliwości podjęcia praktyk studenckich i pracy oraz jakości bazy dydaktycznej. Ukraińska młodzież otrzymała ponadto foldery i ulotki, a także szereg uczelnianych gadżetów.