UTH na międzynarodowej konferencji naukowej IECESS 2023 w Hiszpanii

W dniach 30.11-1.12 2022 r. władze akademickie, przedstawiciele kadry dydaktycznej oraz studenci Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej wzięli aktywny udział w międzynarodowym wydarzeniu naukowym pt. 3rd International Conference on Educational and Social Studies (IECESS 2023). Konferencja odbyła się w Granadzie (Hiszpania) i przybrała formę stacjonarną oraz online.

Głównym organizatorem konferencji był Uniwersytet w Granadzie. Uczelnie współorganizujące konferencję to: University of Bucharest, Vilnius University of Applied Sciences, Cyprus Science University, Daugavpils University, Gjakova “Fehmi Agani” University, Kazakh National Pedagogical University named after Abay Kunanbayev, University of Roehampton, InnovaSteps Foundation, Vytautas Magnus University, Lahore College for Women University and The Polytechnic of Guarda.

W komitecie naukowym tego wydarzenia uczestniczyli: dr Justyna Żylińska oraz dr inż. Patryk Przybylski. Wystąpienia wygłosili: dr hab. Maria Parlińska, prof. UTH, dr hab. Róża Milic-Czerniak, prof. UTH, dr Magdalena Ścigała, dr inż. Łukasz Mazur, mgr. Izabela Rataj, dr inż. Leonard Milewski, dr inż. Jacek Krawczyk, dr. inż. Andrzej Wojciechowski, dr Anna Ciosek, mgr Aleksandra Jastrzębska, mgr Agnieszka Orłowska.