UTH na międzynarodowej konferencji naukowej IECES 2021 w Turcji

W dniach 22-24 października 2021 władze akademickie oraz przedstawiciele kadry dydaktycznej Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej wzięli aktywny udział w międzynarodowym wydarzeniu naukowym pt. „International Eurasian Conference on Educational & Social Studies (IECES 2021)”. Konferencja odbyła się w Antalyi (Turcja) i przybrała formę hybrydową.

Z ramienia UTH w konferencji uczestniczyli: dr Justyna Żylińska, Aldona Ploch, dr Agata Hrynkiewicz-Mazurek, dr Agnieszka Nowocień, dr Magdalena Ścigała, dr Dorota Stokowska, dr Szałkowska-Kozyra, dr Agnieszka Wikarczyk, dr Krzysztof Gawkowski, dr Tomasz Pajewski, Krzysztof Wąsik, Jerzy Ebing.

Przedstawiciele Uczelni Techniczno-Handlowej swoich wystąpieniach podjęli m.in. następujące zagadnienia: “Rescue and Civil Protection in ensuring safety urban agglomeration”; „Impacts of halo effect in the recruitment proces”; "Managing the quality of environmental services in agriculture in the context of reducing negative externalities through farm consolidation"; „Innovative Investment Process (selected issues)”; „Safety and security in public space”.

Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z takimi uczelniami jak: Cyprus Science University, Gjakova “Fehmi Agani” University, Daugavpils University, University of Roehampton, Yenilikci Adimlar Dernegi, Ural Federal University, Vytautas Magnus University.