UTH na międzynarodowej konferencji naukowej CEOSSC 2022 w Indonezji

W dniach 9-11 grudnia br. ośmiu wykładowców Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej uczestniczyło czynnie w kolejnej już w tym roku akademickim, międzynarodowej konferencji naukowej 5th International CEO and Social Sciences Congress (CEOSSC) collaboration with IPMI International Business School (Host University for 5th CEO Congress) w Dżakarcie (Indonezja).

Problematyka konferencji obejmowała panele tematyczne z takich obszarów jak: ekonomia, finanse, zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo, prawo. Prelegenci reprezentujący UTH w swoich wystąpieniach podjęli różnorodne zagadnienia:

• Hidden economic and social value. A case study on the example of redevelopment and change of use of two historic buildings in Warsaw.
  • UAV. Legal, operational and mental issues.
  • Logistics as indispensable knowledge in management enterprise.
  • Digital society as a simulator of e-government implementation.
  • Trafficking in women for sexual exploitation - an outline of the issues.

Rozszerzone wersje wystąpień zostaną opublikowane w publikacji pokonferencyjnej.