Przejdź do treści
Zapisz się na Indywidualne Dni Otwarte UTH

UTH na 7 Forum Rozwoju Mazowsza

Zapraszamy na 7 Forum Rozwoju Mazowsza, którego Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie jest Partnerem.

Podczas Forum eksperci Uczelni zaprezentują priorytety szybkiego rozwoju oparte na analizie zagrożeń, które niesie za sobą wspomaganie życia obywateli wszechobecnymi technologiami. Dodatkowo przedstawimy procesy konstruowania strategii miasta przyszłości. Wystąpienia ekspertów UTH odbędą się 16 listopada w strefie Smart City.

 

Bezpieczeństwo w budowaniu inteligentnego miasta!

W ciągu najbliższy lat do miast przeniesie się ok. 75 proc. populacji Polski. Miasto przyszłości będzie połączeniem wykorzystywania nowoczesnych technologii i innowacyjnych systemów życia, ułatwiającymi zarządzanie poszczególnymi funkcjami aglomeracji. Co raz częściej jednostki samorządu terytorialnego wykorzystywały będą potencjał instytucji i firm, łącząc go z kreatywnością i entuzjazmem obywateli. Podczas 7-go Forum Rozwoju Mazowsza zaprezentujemy priorytety szybkiego rozwoju, które muszą być oparte na analizie zagrożeń, które niesie za sobą wspomaganie życia obywateli wszechobecnymi technologiami. Dodatkowo przedstawimy procesy konstruowania strategii miasta przyszłości, gdzie konieczne jest przekonanie wszystkich interesariuszy, że za bezpieczeństwo odpowiadamy wszyscy.

Wróć