Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

UTH: Dzień Otwarty 2019 [ZDJĘCIA]

6 listopada 2019 roku upłynął pod znakiem Dnia Otwartego w UTH. W Kampusach Jutrzenki i Jagiellońska przygotowano dla młodzieży szkół średnich bogaty program pełen warsztatów, spotkań z ekspertami i zajęć praktycznych.

Wśród głównych atrakcji Dnia Otwartego w UTH znalazły się: prezentacje tuningu samochodów w wykonaniu naszych studentów z UTH Racing Team; spotkanie oko w oko z Pawłem Trelą - Driftingowym Mistrzem Polski - i jego autem; prezentacja rallycrossowego BMW naszego studenta Patryka Stacewicza; odkrywanie tajemnic miejsca zbrodni z Kołem Naukowym Gomorra; stanowiska do daktyloskopii; warsztaty i wykłady funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wraz zprezentacją pracy psa tropiącego; zajęcia projektowe w pracowniach komputerowych i laboratoriach; warsztaty logistyczne z Kołem Naukowym TSL Team; wykład „Nowoczesny marketing".

Miło nam również poinformować, że podczas Dnia Otwartego nasza Uczelnia podpisała porozumienie partnerskie o współpracy z Zespołem Szkół nr 128 w Warszawie.

Dziękujemy młodzieży za tak liczne przybycie!

Wróć