Przejdź do treści

Uroczystość zakończenia studiów w Płońsku 2023. Relacja i zdjęcia

14 lipca 2023 r. w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku odbyło się uroczyste zakończenie studiów. Tego dnia nasi Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia.

Wydarzenie otworzyła JM Rektor dr Justyna Żylińska, witając przybyłych gości i studentów oraz motywując zebranych słowami: „Wierzcie w swoje marzenia i nie poddawajcie się. Wasz wielki sen, wyczekane marzenia mogą czekać za rogiem – cierpliwości i odwagi” oraz zwracając się do zebranych słowami: „Drodzy Absolwenci, życzę Wam, abyście nie bali się iść za marzeniami, formułowali cele i nie bali się porażek. Byście nie ustawali w poszukiwaniu odpowiedzi na wszelkie pytania, pielęgnowali w sobie głód wiedzy, dążenie do poznawania nowych rzeczy, mądrze i efektywnie wykorzystywali swoje szanse i możliwości. Życzę Państwu odwagi w realizacji marzeń, osiąganiu celów, wychodzenia poza strefę komfortu oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym".

Do Absolwentów zwrócił się również Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku, gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH., który życzył kończącym studia dalszych sukcesów.

Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik wręczył wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe. Nagrody otrzymali:

  • Adam Głowacki za pracę pt. "Zarządzanie kompetencjami w jednostce samorządu terytorialnego na przykładzie urzędu miasta w Płońsku"
  • Paulina Wysocka za pracę pt. "Analiza systemu zarządzania kryzysowego na przykładzie gminy Płońsk"

Z ramienia Starostwa Powiatowego w Płońsku nagrody wręczyła Anna Czerniawska, Sekretarz Powiatu Płońskiego. Wyróżnieni absolwenci:

  • Sylwia Kozera za pracę pt. "Źródła finansowania inwestycji w jednostce samorządu terytorialnego i ich wpływ na rozwój lokalny na przykładzie gminy Naruszewo"
  • Paulina Witulska za pracę pt. "Rola administracji publicznej w systemie zarządzania kryzysowego w Polsce"

Następnie nastąpiło wręczenie dyplomów oraz listów gratulacyjnych, a przy dźwiękach studenckiej pieśni Gaudeamus igitur birety Absolwentów poszybowały w górę. Po podziękowaniach i pamiątkowym zdjęciu przyszedł czas na poczęstunek oraz zabawę na parkiecie.

Do zobaczenia za rok!

Wróć