Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Uroczystość zakończenia studiów w Płońsku 2022. Relacja i zdjęcia

Społeczność akademicka Wydziału Zamiejscowego w Płońsku na długo zapamięta uroczystość zakończenia studiów, która odbyła się 21 lipca 2022 roku. Podczas tego wyjątkowego dnia nasi Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia.

To ważne dla całej społeczności akademickiej UTH wydarzenie rozpoczęła JM Rektor dr Justyna Żylińska, która przywitała zgromadzonych gości, a w swoim przemówieniu podkreśliła wyjątkowość akademickiej atmosfery, która panuje w płońskim Wydziale. Do Absolwentów zwrócił się również Dziekan Wydziału, gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH, który życzył kończącym studia dalszych sukcesów i wyraził nadzieję na kontynuowanie wyjątkowych relacji ze swoimi podopiecznymi.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień oraz odebranie dyplomów ukończenia studiów I i II stopnia.

W imieniu tegorocznych absolwentów głos zabrała Iwona Budziszewska, przewodnicząca płońskiego samorządu studentów, kierując w stronę Władz Uczelni podziękowania za wsparcie w spełnieniu edukacyjnego marzenia.

Po odebraniu dyplomów birety Absolwentów poszybowały w górę.

Przyszedł też czas na podziękowania i pamiątkowe zdjęcia, a po nich na poczęstunek i dobrą zabawę na parkiecie w rytmie popularnych przebojów.

Gratulujemy naszym Absolwentom!

Wróć