Przejdź do treści

Uroczystość zakończenia studiów 2023 w UTH Warszawa. Relacja i zdjęcia

28 lipca odbyło się zakończenie roku akademickiego w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Podczas uroczystości rozdania dyplomów, w Kampusie Jutrzenki gościliśmy Absolwentów, ich rodziny i przyjaciół, kadrę naukowo-dydaktyczną oraz pracowników Uczelni.

JM Rektor dr Justyna Żylińska pogratulowała zebranym sukcesu, jakim jest ukończenie studiów i obrona pracy dyplomowej oraz życzyła pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Kolejnym punktem uroczystości było odebranie przez naszych Absolwentów, z rąk Władz Uczelni, dyplomów i listów gratulacyjnych, a także wręczenie wyróżnień za osiągnięte wyniki w nauce oraz działalność na rzecz Uczelni.

JM Rektor przyznała również wybranym studentom wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe w konkursie „Złote Pióro Rektora” za najlepsze prace obronione w roku akademickim 2022/2023. Nagrody otrzymali:

  • Julia Dębińska za pracę licencjacką pt. „Domy modułowe z paneli SIP do 35 m2 - propozycje rozwiązań architektonicznych”, pod kierunkiem dr inż. arch. Małgorzaty Brych-Barwickiej,
  • Julia Kur za pracę inżynierską pt. „Analiza skuteczności sposobów dociepleń budynków na wybranych przykładach”, pod kierunkiem dr. inż. Stanisława Tkaczyka,
  • Karolina Kwaśniewska za pracę licencjacką pt. „Motywacja wewnętrzna jako kluczowy czynnik rozwoju człowieka”, pod kierunkiem dr Magdaleny Ścigały.

Na zakończenie części oficjalnej uroczystości, w błysku fleszy birety absolwentów poszybowały wysoko w górę! Następnie przyszedł czas pamiątkowe zdjęcia oraz wspólne spotkania i rozmowy z wykładowcami.

 

Gratulujemy!

Wróć