Uroczystość zakończenia studiów 2022 w UTH. Relacja i zdjęcia

29 lipca 2022 Aula im. Heleny Chodkowskiej Uczelni Techniczno-Handlowej gościła Absolwentów naszej Alma Mater na wyjątkowym wydarzeniu – uroczystości zakończenia studiów.

JM Rektor dr Justyna Żylińska pogratulowała zebranym sukcesu, jakim jest ukończenie studiów i obrona pracy dyplomowej oraz życzyła pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów uznania za wyniki i osiągnięcia w nauce, a także działalność na rzecz Uczelni… po czym nastąpił kulminacyjny moment wydarzenia - odebranie z rąk Władz Uczelni pamiątkowych listów gratulacyjnych.

Na zakończenie, w blasku fleszy, birety Absolwentów poszybowały wysoko w górę!

Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, wspólne spotkania z wykładowcami, wspominki z okresu studiów, a także poczęstunek.

GRATULUJEMY!