Uroczystość zakończenia studiów 2021 w UTH. Relacja i zdjęcia

W dniu 24 września 2021 roku w murach Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia studiów. Tego dnia Aula im. Heleny Chodkowskiej gościła Absolwentów naszej Uczelni na wyjątkowym wydarzeniu.

JM Rektor pogratulowała zebranym sukcesu, jakim jest ukończenie studiów i obrona pracy dyplomowej oraz życzyła pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Po wręczeniu wyróżnień za osiągnięte wyniki w nauce oraz działalność na rzecz Uczelni nastąpił kulminacyjny moment uroczystości - odebranie z rąk Władz Uczelni pamiątkowych listów gratulacyjnych.

Na zakończenie, w błysku fleszy birety absolwentów poszybowały wysoko w górę.

Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, wspólne spotkania absolwentów z wykładowcami, wspominki z okresu studiów, a także poczęstunek.

GRATULUJEMY!