Umowa z Cargo Partner Spedycja Sp. z o.o.

cargo partner logo

Uczelnia podpisała umowę z Cargo Partner Spedycja Sp. z o.o. w sprawie realizacji studenckich praktyk zawodowych umożliwiających osiągniecie studentom zakładanych efektów kształcenia.

Cargo Partner Spedycja Sp. z o.o. to międzynarodowy dostawca usług transportowych i logistycznych cargo-partner, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w roku 1998. Firma oferuje pełny zakres usług z zakresu transportu morskiego, lotniczego i drogowego, a także odprawy celne, pakowanie, ubezpieczenie. Cargo Partner Spedycja Sp. z o.o. to również kompleksowe usługi magazynowania oraz indywidualne rozwiązania logistyczno - dystrybucyjne.

Swoje pierwsze biuro firma otworzyła w Warszawie, kolejne oddziały powstawały stopniowo w Gdyni, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Główna siedziba cargo-partner w Polsce znajduje się obecnie w Pruszkowie. Nowe centrum dystrybucyjne powstało w Mikołowie w 2009 roku, a jego działalność skoncentrowana jest na usługach transportu drogowego.

Więcej informacji o firmie: https://www.cargo-partner.com/en/pl.html