Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Umowa stażowa z Polsko-Belgijską Pracownią Architektury Projekt

W dniu 21 lutego 2019 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o organizacji i realizacji staży dla studentów UTH z kierunku Architektura wnętrz z Polsko-Belgijską Pracownią Architektury: Projekt PBPA sp. z o.o.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Prezes Projekt PBPA sp. z o.o., architekt Adam Wagner.

O firmie:
Projekt - Polsko-Belgijska Pracownia Architektury funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. Pracownia posiada bogate doświadczenie krajowe i zagraniczne. Wśród realizacji znalazły się m.in.: siedziba CITI Banku, siedziba BRE Banku, Warta Tower, Hotel HYATT, Sienna Center oraz Warsaw Spire, czyli najwyższy obecnie budynek biurowy w Europie Środkowej (220 m). Pracownia brała udział w projektowaniu budynku Rady Europy w Brukseli, Kredit Kommunal Banku w Brukseli oraz zespołu hotelowego z hipodromem na Mauritiusie. Firma zatrudnia obecnie dwudziestu trzech architektów i projektantów.

Więcej informacji o pracowni: http://projekt.waw.pl

Uczelnia otrzymała dofinansowanie na realizację projektu UTH 2.0 Kompetencje Dla Rozwoju, w ramach którego studenci z kierunku Architektura wnętrz mogą uczestniczyć w 1, 2, 3-miesięcznych płatnych stażach w najlepszych biurach architektonicznych.

Więcej informacji o stażach: https://www.uth.edu.pl/o-uczelni/projekty-ue/projekty-realizowane/uth-2-0-kompetencje-dla-rozwoju

Wróć