Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

TSL Team na targach MT TSL 2019

W dniach 13-15 marca br., Koło Naukowe TSL Team wzięło udział w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego. Wydarzenia skierowane było do firm branżowych i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką oraz magazynowaniem.

W tym roku członkowie uczelnianego Koła mieli okazję uczestniczyć w MT TSL w podwójnej roli - zarówno jako wystawcy, jak i odwiedzający. Delegacja studencka odbyła wiele spotkań z osobami zainteresowanymi działalnością TSL Team oraz Uczelni. Nie zabrakło rozmów dotyczących nawiązania potencjalnej współpracy z firmami TSL.

Równolegle do MT TSL 2019 delegacja uczelnianego Koła Naukowego była obecna na Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego. Studenci uczestniczyli w kilku konferencjach prasowych oraz prezentacjach pojazdów transportu zbiorowego. Swoje nowinki prezentowały takie firmy jak: Man, SOR, Iveco, Mercedes, Irizar, EvoBus. Główną z premier okazał się Neoplan Skyliner dla Flix Busa.

Analizując poprzednie lata organizatorzy poszerzyli program imprezy o panele tematyczne takie jak transport szynowy, ekologia i ergonomia transportu, nowe technologie w logistyce czy przyszłość transportu zbiorowego.

Wróć