Terminarz spotkań organizacyjnych

KAMPUS JAGIELLOŃSKA

Serdecznie zapraszamy studentów przyjętych na I semestr studiów w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, Kampus ul. Jagiellońska 82F na pierwsze zajęcia dydaktyczne oraz spotkanie organizacyjne.

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE ORAZ INŻYNIERSKIE) NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA I LOGISTYKI ORAZ WYDZIALE INŻYNIERYJNYM:

Termin spotkania organizacyjnego: 29 września (czwartek) 2016 roku, godz. 10:00 w sali 109 (I p.)

Zajęcia dydaktyczne: wg planów zajęć rozdanych na spotkaniu organizacyjnym

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:

Zajęcia dydaktyczne: 1 października 2016 roku od godz. 8.30 w sali 9 (parter)

Spotkanie organizacyjne: 1 października (sobota) 2016 roku, godz. 11:30 w auli im. prof. Józefa Jury (ul. Jagiellońska 82D)

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE:

• transport-spedycja-logistyka (TSL)

Zajęcia dydaktyczne: 1 października 2016 roku od godz. 8.30 w sali 204 (II p.)

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE:

• logistyka
  • obsługa celna biznesu

Zajęcia dydaktyczne: 1 października 2016 roku od godz. 8.30 w sali 205 (II p.)

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU ARCHITEKTURA WNĘTRZ:

Zajęcia dydaktyczne: 8 października 2016 roku od godz. 8.00 w sali 01 (ul. Jagiellońska 82D, obok auli im. prof. Józefa Jury)

Spotkanie organizacyjne: 8 października (sobota) 2016 roku, godz. 15:15 w auli im. prof. Józefa Jury (ul. Jagiellońska 82D)

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (INŻYNIERSKIE) NA KIERUNKU BUDOWNICTWO:

Zajęcia dydaktyczne: 8 października 2016 roku od godz. 8.00 w sali 201 (II piętro)

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (INŻYNIERSKIE) NA KIERUNKU TRANSPORT:

Zajęcia dydaktyczne: 8 października 2016 roku od godz. 8.00, numer sali wg informacji przysłanej smsem (do 7 października)

UWAGA:

Studenci, którzy nie złożyli kompletu dokumentów, proszeni są o niezwłoczne uzupełnienie braków w Biurze Rekrutacji (I piętro).

KAMPUS JEROZOLIMSKIE

Serdecznie zapraszamy studentów przyjętych na I semestr studiów w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, Kampus Al. Jerozolimskie 200 na pierwsze zajęcia dydaktyczne oraz spotkanie organizacyjne.

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU:

• finanse i rachunkowość
  • zarządzanie

Termin spotkania organizacyjnego: 1 października (sobota) 2016 roku, godz. 8:30 w sali 107AiB (I piętro)

Zajęcia dydaktyczne: od 1 października 2016 roku wg planów zajęć rozdanych na spotkaniu organizacyjnym

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU:

• bezpieczeństwo wewnętrzne

Termin spotkania organizacyjnego: 1 października (sobota) 2016 roku, godz. 9:30 w sali 107AiB (I piętro)

Zajęcia dydaktyczne: od1 października 2016 roku wg planów zajęć rozdanych na spotkaniu organizacyjnym

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKU:

• bezpieczeństwo wewnętrzne
  • finanse i rachunkowość
  • zarządzanie

Termin spotkania organizacyjnego: 8 października (sobota) 2016 roku, godz. 8:30 w sali 107AiB (I piętro)

Zajęcia dydaktyczne: od 8 października 2016 roku wg planów zajęć rozdanych na spotkaniu organizacyjnym

UWAGA:

Studenci, którzy nie złożyli kompletu dokumentów, proszeni są o niezwłoczne uzupełnienie braków w Biurze Rekrutacji (pok. 146).