Studiuj w języku angielskim

Studiuj w języku angielskim | UTH Warszawa

Od tego semestru, dla wszystkich studentów UTH, wprowadzamy możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach z kilku przedmiotów prowadzonych w języku angielskim. Przedmioty są przygotowanie i prowadzone dla studentów zagranicznych, przebywających na naszej uczelni na wymianie z programu Erasmus+. To znakomita okazja nie tylko do zdobycia dodatkowej wiedzy z interesujących dziedzin, ale również poprawy swoich umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz nawiązania nowych, ciekawych znajomości z rówieśnikami z innych krajów. Zapraszamy!

Zajęcia programu Erasmus+ w tym semestrze odbywają się w Kampusie Jutrzenki we wtorki oraz czwartki i można dołączyć do następujących kursów:

• Theory of International Relations
  • Organisational Behavour
  • Macroeconomics
  • Management in Multi-culture Environment

Studentów zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem Erasmus+, p. Piotrem Kaźmierczakiem: piotr.kazmierczak@uth.edu.pl

Zapraszamy!