Studentka UTH ze stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Z dumą informujemy, że Minister Edukacji i Nauki podjął decyzję o przyznaniu stypendium Zuzannie Koziarskiej, studentce kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Zarządzania i Logistyki UTH (studia licencjackie).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia Ministra Edukacji i Nauki przyznano na rok akademicki 2021/2022. W Ministerstwie Edukacji i Nauki uczelnie złożyły 910 wniosków. Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia przyznano 432 studentom. W przypadku studentów wysokość stypendium wynosi 17.000 zł.

Zuzanna Koziarska aktywnie uczestniczy w inicjatywach Koła Naukowego Gomorra pod opieką dr. Zbigniewa Nowaka. Dodatkowo, nasza studentka objęta jest Systemem Wsparcia Studentów Wybitnie Uzdolnionych w Uczelni Techniczno-Handlowej.

UTH od wielu lat znajduje się w gronie polskich uczelni wyższych, które są w stanie przygotowywać i wspierać laureatów niezwykle prestiżowych stypendiów ministerialnych.