Przejdź do treści
Zapisz się na Indywidualne Dni Otwarte UTH

Student z pasją: Michał

Każdy człowiek ma coś, co go pochłania w całości… Michał, student pierwszego roku na kierunku Transport w UTH uprawia parkour i… tuninguje samochody!

Kilka słów od Michała o jego pasjach:
„Każdą wolną chwilę poświęcam na parkour free run i tricking. Trenuje mniej więcej 4 lata w grupie TAF (The Air Fighters) z Białej Podlaskiej. Parkour jest sztuką szybkiego przemieszczania się między przeszkodami, natomiast free run jest swobodnym poruszaniem się po mieście pokonując przeszkody wykonując między innymi salta. Z kolei tricking to rożnego rodzaju kopnięcia takewondo na tle pokazowym. „Wysoka adrenalina, bezdech i szybsze Serca bicie jest czymś, bez czego nudne byłoby nasze Życie…", to motto naszej grupy, które oddaje wszystko.

Posiadam jeszcze jedno hobby, są nim samochody. Ich modyfikacje. Posiadam już 3 modele pojazdów, które będą moimi projektami. Jeden z nich jest już prawie gotowy, a jest nim… popularny w latach 80/90 „Maluch” czyli Fiat 126p. Efekty mojej pracy możecie zobaczyć na zdjęciach. Dodam jeszcze, że jestem osobą niepełnosprawną wzrokowo.

Wróć