Student z pasją: Adam

Każdy człowiek ma coś, co pochłania go w całości… Adam, student drugiego roku na kierunku Zarządzanie w UTH, pasjonuje się… narciarstwem alpejskim.

Kilka słów od Adama: Moją pasją od 3-ego roku życia jest narciarstwo alpejskie. Uprawiam ten piękny sport dzięki moim rodzicom, którzy zapisali mnie do klubu narciarskiego „AS”. Do 10 roku życia i pierwszej kontuzji, reprezentowałem ten klub regularnie, bez przerwy. Po kontuzji przeniosłem się do klubu „KSM ŁABSKI”, do którego uczęszczam do dzisiaj. Reprezentowałem nasz klub w zawodach regionalnych, krajowych, a także światowych. Treningi odbywają się w Szklarskiej Porębie, a także na lodowcach (Kaunertal, Hintertux) i wielu innych. Trenujemy cały rok, w okresie letnim mamy przygotowania siłowe i kondycyjne. Z kolei zimą skupiamy się na każdym rodzaju zajęć, aby mięśnie były cały czas przygotowane do zjazdów.