Studenckie prace naukowe. Wydział Inżynieryjny - nowa publikacja

Prezentowana publikacja zawiera opracowania przygotowane przez studentów Wydziału Inżynieryjnego Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie z kierunków: architektura wnętrz, budownictwo i transport.

W części pierwszej autorzy przedstawili projekty adaptacji wnętrz na restaurację w stylu industrialnym, pracownię fotograficzną, klub muzyczny oraz projekt oświetlenia kawiarni. W części drugiej studenci budownictwa zarysowali zagadnienia prefabrykacji w budownictwie mostowym oraz projektowania obiektów magazynowych. W kolejnej części autorzy podjęli bieżące kwestie rozwoju elektromobilności, uczestnictwa osób z niepełnosprawnościami w ruchu drogowym oraz czynników wpływających na użytkowanie samochodów i ciągników rolniczych. Studenci przedstawili wiele interesujących zagadnień stanowiących przedmiot dyskusji naukowych. Budujący jest wysoki poziom merytoryczny zaprezentowanych opracowań oraz aktualność podjętych tematów.

Publikacja dostępna w Bibliotece Naukowej UTH.