Studenci UTH zaprojektowali wnętrza nowego Kampusu

Mamy zaszczyt ogłosić, że 29 stycznia nasi utalentowani studenci II roku kierunku Architektura wnętrz zaprezentowali inspirujące prace konkursowe dotyczące projektu wnętrz nowego Kampusu UTH.

W ramach swoich prezentacji studenci przedstawili kompleksowe projekty, obejmujące elementy takie jak inspiracje, moodboardy, rzuty ogólne, wizualizacje oraz widoki ścian stref.

Po wystąpieniach przyszłych architektów, Jury przeprowadziło skrupulatne obrady, podczas których rozstrzygnięto konkurs pt. „Projekt wnętrz części kampusu Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej”. Komisja składająca się z przedstawicieli naszej Uczelni wyłoniła zwycięską oraz wyróżnioną pracę spośród pięciu zgłoszonych do konkursu.

I miejsce otrzymał projekt autorstwa Filipa Borowskiego, Julii Dronszcz, Julii Kosińskiej, Wojciecha Czajki oraz Alicji Jędrzejewskiej.

Wyróżnienie zdobyła praca Wiktorii Wrzodak, Patrycji Niewczas, Zuzanny Raciborskiej, Julii Tomczuk i Jakuba Zdybał.

Przy ocenie prac konkursowych pod uwagę brane były takie kryteria jak: kreatywność, elastyczność i uwzględnienie oczekiwań odbiorców (zebranie informacji od pracowników Uczelni oraz studentów), a także staranność i prezentacja pracy.

Konkurs dla studentów Wydziału Inżynieryjnego UTH miał na celu m.in. zachęcenie do poszukiwania alternatywnych rozwiązań projektowych oraz poszerzenie zainteresowań zagadnieniami z zakresu projektowania wnętrz.

Wszystkim młodym, kreatywnym projektantom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Rozwiązania projektowe zawarte w pracach naszych studentów będą z nimi konsultowane i zostaną zrealizowane w nowym Kampusie UTH w Warszawie wraz z oznaczeniem autorów.

Projekty konkursowe powstawały pod okiem dr inż. arch. Małgorzaty Brych-Barwickiej.