Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Start kursu PRINCE2 w UTH

W dniu 10 grudnia 2021 r. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej rozpoczął się kurs PRINCE2 dla studentów z kierunku Zarządzanie, który potrwa do 21 stycznia 2022 r. i zostanie zakończony egzaminem końcowym.

Szkolenie umożliwi studentom zaznajomienie się z jednym ze sposobów prowadzenia projektów, szeroko znanym w Europie i na świecie. Akredytowany kurs podstawowy zakończony jest egzaminem na poziomie Foundation, potwierdzany międzynarodowym certyfikatem, honorowanym w środowisku biznesowym współczesnych przedsiębiorstw.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, studenci będą mogli zrozumieć zasady i terminologię metodyki PRINCE2 obejmującą pryncypia, role oraz obowiązki, procesy, dokumentację, a także dobre praktyki skutecznego zarządzania projektami.

Udział studentów w warsztatach to również szansa na wymianę doświadczeń z praktykami środowiska projektowego. Zdobyty certyfikat Foundation ułatwia start przy pracy w zespołach projektowych i zwiększa wartość pracownika na rynku pracy, a w wielu środowiskach jest wręcz oczekiwany.

Kurs jest finansowany przez Uczelnię Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Więcej informacji o kursie oraz zapisy:
Katarzyna Zalewska
e-mail: katarzyna.zalewska@uth.edu.pl

Wróć