Spotkanie Rady Pracodawców Wydziału Zarządzania i Logistyki 2023

26 stycznia 2023 r. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej odbyło się posiedzenie Rady Pracodawców Wydziału Zarządzania i Logistyki. Cykliczne spotkania organizowane przez UTH mają na celu zapoznanie się z głosem biznesu odnośnie bieżących oczekiwań rynku pracy. Pozwala to udoskonalać program kształcenia i jeszcze lepiej przygotowywać absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Z ramienia Uczelni w spotkaniu wzięli udział: Rektor UTH, dr Justyna Żylińska, Prodziekan ds. studenckich i organizacyjnych, dr Izabela Gontarek, Prodziekan ds. kierunku Zarządzanie, dr Andrzej Woźniak, Prodziekan ds. kierunku Finanse i Rachunkowość, dr Tomasz Pajewski, Prodziekan ds. kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, dr Zbigniew Nowak.

W posiedzeniu Rady Pracodawców Wydziału Zarządzania i Logistyki wzięli udział przedstawiciele:

• Akademii Pracy i Rachunkowości CEDOZ,
  • Biura Rachunkowego AM Anna Miśkiewicz,
  • Biura Rachunkowego BRCD,
  • Business Success,
  • mBank,
  • Ideo Force,
  • Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego,
  • Centrum Szkolenia Żandarmerii,
  • Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki.

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu!