Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Ambasador kariery EU w Polsce

„Ambasador Karier UE" to program zainicjowany w roku 2010 przez Europejski Urząd Doboru Kadr w Brukseli (EPSO), którego głównym celem jest zainteresowanie studentów przygotowaniem się do konkursów i podjęciem pracy zawodowej w instytucjach unijnych.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej uczestniczy w prestiżowym programie ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Program ma za zadanie wyłonienie studentów wybranych polskich uczelni, którzy będą promować możliwości zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej, jako Ambasadorzy Kariery w UE.

Osoby, które zgłoszą się do Programu będą miały niepowtarzalną okazję do tego, by zdobyć doświadczenie w pracy na rzecz instytucji unijnych. Po zakwalifikowaniu się do Programu kandydaci na Ambasadora Kariery w UE zostaną zaproszeni na szkolenie organizowane przez EPSO oraz otrzymają wszystkie niezbędne materiały. Ich zadaniem będzie aktywne promowanie możliwości pracy w instytucjach UE oraz udzielanie informacji na ten temat zainteresowanym studentom i absolwentom.

Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny znajdują się na stronie: http://europa.eu/epso/ambassadors/students.

Termin aplikowania mija w piątek, 1 kwietnia 2016 roku.

Wróć