Salon Maturzystów 2018. Relacja

Jak co roku we wrześniu uczniowie ostatnich klas szkół średnich z Mazowsza odwiedzili Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów.

Wydarzenie ma wieloletnią tradycję i cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród młodzieży planującej dalsze kroki na ścieżce edukacyjnej. Na Salonie Maturzystów nie mogło zabraknąć UTH – nasi przedstawiciele prezentowali uczestnikom targów kierunki studiów, informowali o tym, jak przebiega proces rekrutacyjny oraz opowiadali o warunkach studiowania na uczelni – w tym o nowym kampusie UTH przy ul. Jutrzenki 135.

Jednak targi edukacyjne to nie tylko prezentacje ofert uczelni. Podczas tegorocznej edycji młodzież mogła wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych, spotkaniach z doradcami zawodowymi oraz wykładach eksperckich.

Do zobaczenia za rok!