Salon Maturzystów 2016 za nami

„Salon Maturzystów” to wydarzenie cieszące się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży planującej swoją ścieżkę edukacyjną po szkole średniej. Jak co roku uczniowie ostatnich klas liceów i techników z Mazowsza odwiedzili gmach główny Politechniki Warszawskiej, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych.

Przedstawiciele Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej prezentowali uczestnikom targów kierunki studiów, informowali o tym, jak przebiega proces rekrutacyjny oraz opowiadali o warunkach studiowania na uczelni.

„Salon Maturzystów”, to nie tylko prezentacje uczelni. Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło również doradców zawodowych, którzy pomagali w obraniu ścieżki edukacyjnej adekwatnej do predyspozycji.