Przejdź do treści

Rozdanie dyplomów w Płońsku 2019. Relacja z uroczystości

Społeczność akademicka Wydziału Zamiejscowego w Płońsku na długo zapamięta uroczystość rozdania dyplomów, która odbyła się 12 lipca 2019 roku. Podczas tego wyjątkowego dnia, nasi Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia.

JM Rektor dr Iwona Przychocka, prof. UTH, przywitała zgromadzonych gości, a w swoim przemówieniu podkreśliła wyjątkowość akademickiej atmosfery, która panuje w płońskim widzialne naszej Uczelni. Do Absolwentów zwrócił się również Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku, gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH. „Zajmujecie wyjątkowe miejsce w moim sercu - życzę Wam dalszych sukcesów. Nie żegnamy się – mówię „do zobaczenia”. – powiedział Dziekan, po czym nastąpiło wręczenie dyplomów oraz listów gratulacyjnych. Przy dźwiękach studenckiej pieśni Gaudeamus igitur birety Absolwentów poszybowały w górę.

Przyszedł też czas na podziękowania i pamiątkowe zdjęcia, a po nich na poczęstunek oraz dobrą zabawę na parkiecie w rytmie popularnych przebojów.

Do zobaczenia za rok!

Wróć