Relacja z płońskiej konferencji studenckiej 2022

23 kwietnia w Wydziale Zamiejscowym Uczelni Techniczno-Handlowej w Płońsku odbyła się kolejna edycja Studenckiej Konferencji Naukowej.

Prelegentami podczas wydarzenia byli:

• Bartłomiej Tkaczyk, radca prawny z firmy Legally.Smart Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych - "Smart City"
  • Anna Buczkowska-Jadczyszyn, studentka Wydziału Zamiejscowego w Płońsku oraz członek Koła Naukowego PROJECT w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku - "Charakterystyka rynku pracy w powiecie płońskim"
  • Elżbieta Wiśniewska, studentka Wydziału Zamiejscowego w Płońsku oraz członek Koła Naukowego PROJECT w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku - "Dynamika zmian w obszarze budownictwa i przemysłu na terenie powiatu płońskiego"

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok na kolejną edycję płońskiej konferencji!