Relacja z płońskich Dni Otwartych 2022

30 marca i 6 kwietnia 2022 roku płoński wydział Uczelni Techniczno-Handlowej gościł uczniów szkół średnich na Dniach Otwartych. W programie wydarzenia znalazł się wykład Marcina Trzmiela, funkcjonariusza Krajowej Administracji Skarbowej w Warszawie pt. ”Zwalczanie nielegalnego hazardu”. Uczniowie klas maturalnych mieli też okazję wysłuchać prelekcji dr. Mirosława Bednarskiego: „Techniki kryminalistyczne w praktyce” oraz dr. Andrzeja Wojciechowskiego: „Trzy logistyki dla Twojego jutra. Zawody z przyszłością”. Licealiści zapoznali się również z ofertą naszej UTH.

Udział w warsztatach wzięli uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku, Zespołu Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku, Zespołu Szkół w Raciążu oraz Zespołu Szkół w Wyszogrodzie.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!