Raport rekrutacyjny MNiSW 2019

dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH

Kochani,

w dniu 21 listopada br. został opublikowany raport Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego podsumowujący wyniki tegorocznej rekrutacji. Nasza Uczelnia awansowała o jedną pozycję i osiągnęła wysoki, siódmy wynik w kraju wśród uczelni niepublicznych prowadzących nabór na studia niestacjonarne. Jednocześnie, jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani rekrutacją na studia dzienne.

Wynik ministerialnego raportu cieszy nas wszystkich i jest naszym wspólnym sukcesem, świadczy o wysokiej jakości studiów i pozycji naszej UTH w kraju.

W imieniu swoim oraz całej społeczności akademickiej dziękuję za okazane nam zaufanie. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby stale podnosić poziom kształcenia, dostosowywać ofertę UTH do wymagań rynku pracy oraz Waszych oczekiwań.

Dziękuję,
Wasza Rektor,