Rada Pracodawców UTH 2022 w Płońsku

Prezentacja programu kształcenia Uczelni, propozycje otoczenia społeczno-gospodarczego w tym zakresie oraz wypracowanie stanowiska co do rekomendacji i propozycji prowadzonych badań naukowych w pracach dyplomowych przez studentów, to tylko niektóre z tematów płońskiego zebrania Rady Pracodawców Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.

Wydarzenie odbyło się 16 listopada br., w Wydziale Zamiejscowym UTH w Płońsku.

Dzięki tym cyklicznym spotkaniom UTH poznaje głos biznesu i oczekiwania rynku pracy, aby udoskonalać swoje programy kształcenia i jeszcze lepiej przygotowywać absolwentów do wejścia na rynek pracy.

W posiedzeniu Rady udział wzięli:

• Ewa Głuchowska - Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku
  • Kamil Koprowski - Wójt Gminy Załuski
  • Jarosław Lewandowski - Dyrektor logistyki firmy AMP Logistyka Sp. z o.o.
  • Monika Unierzyska - Prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Płońsku Sp. z o.o.
  • Adam Nowakowski - Prezes Przedsiębiorstwa Transportowo-Handlowego WAPNOPOL
  • Jarosław Brzozowski - Komendant Powiatowej Policji w Płońsku
  • Artur Czachowski - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku
  • Łukasz Gołębiewski - Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku
  • Sylwia Bogucka - Doradca Zawodowy, Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Paweł Dychto - Naczelnik Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury Sportu i Spraw Społecznych, Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Serdecznie dziękujemy członkom Rady Pracodawców UTH z ziemi płońskiej za udział w tym istotnym wydarzeniu.