Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Program Kariera dla studentów UTH

Anna Ambroszkiewicz z Zespołu Programu Kariera na spotkaniu ze studentami UTH zachęcała do udziału w prestiżowym programie płatnych staży realizowanym przez Polską Radę Biznesu.

Czym jest Program Kariera?

To program płatnych staży realizowany przez Polską Radę Biznesu i przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy w dniu startu Programu nie mają ukończonego 30 roku życia. Na zwycięzców w każdej edycji czekają staże w czołowych i najbardziej pożądanych na rynku firmach.

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu przeznaczony jest dla:

studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich,
I i II roku studiów magisterskich uzupełniających,
III, IV, V roku studiów magisterskich jednolitych,
absolwentów, którzy w dniu rozpoczęcia konkursu nie ukończyli 30. roku życia.

Nie jest ważny kierunek ani tryb studiów.

Wybierz pracodawcę, rozwiąż case study, poczekaj na zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne i zacznij wymarzony staż.

O stażach:

Programy staży są opracowane tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności w interesującej go dziedzinie, mógł skonfrontować wiedzę zdobytą na studiach z praktycznymi zadaniami w pracy lub zweryfikować, czy kierunek w którym się rozwija to właściwa droga. Każdy staż ma swojego opiekuna – mentora, na którego wsparcie i wiedzę stażysta zawsze może liczyć. W ramach każdego stażu uczestnika czeka również kilka godzin przepracowanych wspólnie z szefem firmy, co jest niezwykłym przeżyciem i szansą na rozwój.

Praktyki w ramach Programu Kariera można porównać do mini-studiów MBA. Jego Laureaci zyskują praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty – z innymi Laureatami oraz szefami największych firm zrzeszonych Polskiej Radzie Biznesu.

Wróć