Przejdź do treści
Zapisz się na Indywidualne Dni Otwarte UTH

Profinfo Biblioteka dla Ciebie!

Czy chciałbyś korzystać z biblioteki o każdej porze i w każdym miejscu? Mieć możliwość wypożyczenia książek bez pójścia do biblioteki? Wypróbuj Profinfo Bibliotekę, którą przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie praktyczne i mobilne rozwiązania. Znajdziesz w niej wiele profesjonalnych publikacji z blisko 100 kategorii tematycznych.

Nasza biblioteka umożliwia studentom i środowisku akademickiemu korzystanie z księgozbioru za pośrednictwem komputera, tabletu i telefonu. Za pomocą Profinfo Biblioteki można wypożyczać i czytać publikacje online na wybranym przez siebie urządzeniu.

Profinfo Biblioteka jest elektroniczną biblioteką, w której wypożyczenia książki trwa zaledwie kilka sekund. Każdy czytelnik otrzymuje osobisty login i hasło, dzięki którym może korzystać z pełnych zasobów biblioteki. Ponadto ma możliwość tworzenia notatek oraz zaznaczania interesujących go fragmentów, a także może przechowywać i udostępniać dokumenty lub pliki innym czytelnikom.

Chcesz skorzystać z naszej platformy? Zgłoś się do uczelnianej biblioteki i zapytaj o dostęp do Profinfo Biblioteki. Dowiedz się więcej pod adresem: www.biblioteka.profinfo.pl

Wróć