Prawo Pracy i Wynagrodzenia. Relacja z konferencji CEDOZ

Po raz ósmy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe CEDOZ w Warszawie było gospodarzem Konferencji „Prawo Pracy i Wynagrodzenia”. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęła Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej.

Uczestnicy mogli zapoznać się z aktualną wiedzą i praktykami z zakresu prawa pracy. Prelegenci konferencji stanowią kadrę dydaktyczną UTH prowadzącą zajęcia w ramach kierunku studiów podyplomowych Kadry i płace. Są to specjaliści i wieloletni praktycy, których wiedza i doświadczenie jest nieodzownym elementem wpływającym na jakość wykładów.

Poszczególne panele tematyczne prowadziły: Iwona Wołkiewicz, Anna Wojciechowska, Mirosława Zugaj, Katarzyna Paczkowska. Uczestników konferencji przywitał Prezes CEDOZ - Jan Wtulich.