Powstanie pracownia logistyczna dla studentów UTH w Płońsku

Miło nam poinformować, że od nowego roku akademickiego płońscy studenci Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej będą mieli do dyspozycji laboratorium logistyczno-magazynowe.

Powstanie pracowni stało się możliwe dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Płońsku, Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisław Staszica w Płońsku, firmy AMP Logistyka z Płońska oraz naszej UTH. Celem podjętej inicjatywy jest rozwój i wspieranie nowoczesnych form kształcenia na poziomie szkolnictwa branżowego oraz wyższego, z uwzględnieniem zmieniających się uwarunkowań na rynku pracy.

Pracownia logistyczna pozwoli wykonywać symulacje zadań prowadzonych w nowoczesnym, dobrze zarządzanym magazynie, z uwzględnieniem stref przyjęcia, kompletowania i wysyłki towarów. Nowo powstające zaplecze dydaktyczne stanowić będzie uzupełnienie procesu kształcenia opartego na praktyce.