Porozumienie ze Szpitalem Czerniakowskim

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy ze Szpitalem Czerniakowskim w Warszawie.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Dyrektor Szpitala Elżbieta Makulska-Gertruda.

Zawarte porozumienie zakłada współpracę w obszarze podnoszenia kwalifikacji pracowników służby zdrowia. Podmioty będą kooperowały tworząc programy szkoleniowe i oferując szkolenia dedykowane dla lekarzy, pielęgniarek i pracowników administracyjnych szpitali i przychodni z zakresu zarządzania zespołem, kontaktu z pacjentem, zachowania w sytuacjach konfliktowych, analitycznego rozwiązywania problemów, audytu wewnętrznego oraz zachowania w sytuacjach korupcyjnych.

Umowa przewiduje możliwość rozszerzenia współpracy o inne obszary związane z zarządzaniem w ochronie zdrowia, w tym zwłaszcza wspólną realizację wszelkich form podnoszenia kwalifikacji pracowników tego sektora.