Porozumienie z Tax Care

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z firmą Tax Care. Zawarte porozumienie otwiera drogę do organizacji i realizacji praktyk dla studentów UTH, głównie z kierunku Finanse i rachunkowość.

O naszym partnerze:
Tax Care to największe biuro rachunkowe w Polsce, które powstało w 2008 roku. Firma prowadzi kompleksowe usługi księgowe, rachunkowe, doradza w sprawach podatkowych i urzędowych. Tax Care oferuje też swoim klientom pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonej firmy oraz nowoczesny system księgowości online zintegrowany z Chmurą Faktur.

Informacje w sprawie praktyk: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl