Porozumienie z ROHLIG SUUS Logistics S.A.

W dniu 3 grudnia 2019 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej z ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH oraz HR Manager ROHLIG SUUS Logistics S.A. Jacek Głowacz.

O firmie:
ROHLIG SUUS Logistics S.A. jest polskim operatorem logistycznym zapewniający obsługę logistyczną oraz rozwiązania w zakresie globalnych łańcuchów dostaw na całym świecie. Firma istnieje na rynku od ponad 30 lat, zatrudnia 1400 pracowników i generuje 910 mln zł przychodów. Do realizacji swoich zadań ROHLIG SUUS wykorzystuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy. Firma oferuje także logistykę kontraktową, usługi celne i projekty cargo.