Porozumienie z Renault Retail Group

Porozumienie z Renault Warszawa

W dniu 8 listopada 2018 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z Renault Retail Group Warszawa. Zawarte porozumienie otwiera drogę do organizacji i realizacji praktyk dla studentów UTH.

Na umowie podpisy złożyły Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Szef Działu Personalnego Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. Marzena Korkozowicz.

O firmie:
Renault Retail Group Warszawa jest częścią sieci dystrybucyjnej samochodów marek Renault i Dacia w Europie. Firma zatrudnia ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników. RRG Warszawa oferuje sprzedaż aut nowych, używanych, świadczy pełen zakres usług napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych oraz zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów. Firma jest sześciokrotnym laureatem nagrody Dealer of The Year w Polsce.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl