Porozumienie z organizacją Pracodawcy RP

Z przyjemnością informujemy, że 29 września 2020 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej i Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zawarły porozumienie o współpracy.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Prezydent Pracodawców RP dr Andrzej Malinowski.

Przedmiotem porozumienia jest współpraca partnerska mająca na celu rozwój gospodarki opartej na wiedzy poprzez kreowanie postaw innowacyjnych, inicjowanie działalności innowacyjnej i ułatwianie tworzenia powiązań pomiędzy światem gospodarki a światem nauki.

Szczegóły współpracy zakładają m.in. organizowanie warsztatów i szkoleń w obszarach innowacyjności i przedsiębiorczości oraz transferu technologii, a także wspólne organizowanie zajęć rozwojowych prowadzonych przez praktyków zrzeszonych w organizacji Pracodawców RP.