Porozumienie z Luxbit Sp. z o.o.

Luxbit | UTH Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z firmą Luxbit Sp. z o.o.. Zawarte porozumienie otwiera drogę do organizacji i realizacji praktyk dla studentów UTH, głownie z kierunku Informatyka.

O naszym partnerze:
Luxbit Sp. z o.o. to firma z branży outsourcingu IT funkcjonująca na rynku od 1989 roku. Luxbit specjalizuje się w kompleksowej obsłudze IT, w ramach której zapewnia m.in.: doradztwo i wsparcie działów IT, budowę i administrację infrastruktury informatycznej, obsługę systemów pocztowych i przepływu informacji, konserwację i naprawę sprzętu informatycznego oraz helpdesk IT. Firma oferuje także stworzenie stron internetowych, telefonię VoIP oraz tworzenie programów.

Informacje w sprawie praktyk: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl