Porozumienie z FF-Sport

Z przyjemnością informujemy, że 2 stycznia 2019 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej z firmą FF-Sport Sp. z o.o.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Wiceprezes Zarządu FF-Sport Tomasz Skinder.

Firma FF-Sport jest wyłącznym dystrybutorem oraz centrum serwisowym Öhlins Racing AB w Polsce i jednym z kilku na świecie. Zajmuje się budową amortyzatorów prototypowych do projektów indywidualnych oraz prowadzi ich serwis dla grupy Citroen/PSA w rajdowych modelach aut R2 i R5. Szeroka gama produktów ma zastosowanie w pojazdach zabytkowych, specjalnych, road & track, rajdowych i wyścigowych, off-road, ATV oraz motocyklach off-road i szosowych. FF-Sport ma swoją siedzibę w Dębinie koło Czosnowa.