Porozumienie z DekorProjekt Sp. z o.o.

DekorProjekt Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z firmą DekorProjekt Sp. z o.o.. Zawarte porozumienie otwiera drogę do organizacji i realizacji praktyk dla studentów UTH z kierunków Architektura wnętrz i Budownictwo.

O firmie DekorProjekt Sp. z o.o. / Urzadzamypodklucz.pl

DekorProjekt Sp. z o.o. od ponad 12 lat oferuje kompleksową obsługę w zakresie aranżacji i urządzania wnętrz. Zespół składa się z doświadczonych architektów, specjalistów do spraw obsługi klienta oraz koordynatorów prac wykończeniowych. Firma współpracuje z większością producentów krajowych i wieloma zagranicznymi, jak Barlinek, Grupa Rovese (Cersanit, Opoczno), Koło, Kerasan, Ideal Standard, Grohe, Hansgrohe, Tres, Electrolux, Teka, Boch/Siemens, Aparici, Lagrus, Polskone, Makslojd, Aquaform, Italux, Kanlux, Spolight, Paradyż, Tubądzin, Laufen, Rea, Aquaform, Kludi, Huppe, Dekoral Professionals, Sigma, Roca, Valvex, Kaldewei, Aluprofil, Blum, Caesarstone, Porta, Drims, Pol-skone, Villero&Boch, Atlas Concorde, Rasch, Nowa Gala, Miele, Liebher, Saloni, Fap, Ariostera, Qucikstep, Amica, Beko, Whirpool, Egger, Fertig, Wiśniewski, Solid, i wielu innych.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl