Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Porozumienie z CEDOZ

cedoz_porozumienie_ok

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z Akademią Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ.

Na umowie podpisy złożyły Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz vice Prezes Zarządu CEDOZ Monika Smulewicz.

Zawarte porozumienie otwiera drogę do realizowania we współpracy obu podmiotów studiów podyplomowych na kierunku Kadry i Płace. Pierwsze zajęcia już w październiku. Zapisy na studia ruszają w maju.

„Częste zmiany przepisów prawa pracy, niejasne i niejednoznaczne interpretacje organów podatkowych, rozbieżne stanowiska PIP, MP i PS a nawet SN sprawiają, że stanowiska kadrowo-płacowe nabierają coraz ważniejszego znaczenia w organizacjach, a przedstawiciele działów kadrowo-płacowych są głównym partnerem dla Zarządów w podejmowaniu trudnych i skomplikowanych decyzji personalnych.

Skomplikowany system prawno-podatkowy, jak również złożoność zagadnień ubezpieczeniowych wymagają stałego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli więc chcesz zostać częścią profesjonalnego zespołu kadrowo-płacowego i rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe zapraszam na studia podyplomowe "Kadry i Płace" - doświadczeni praktycy zapewnią Ci praktyczną i kompleksową wiedzę w zakresie kadr i płac, która zwiększy Twoją atrakcyjność na rynku pracy".

Monika Smulewicz, opiekun merytoryczny studiów podyplomowych „Kadry i Płace”

Wróć