Porozumienie z biurem architektonicznym STUDIOSTUDIO

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z biurem architektonicznym STUDIOSTUDIO.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz mgr inż. arch. Wojciech Godziński.

Porozumienie ma sprzyjać efektywnemu wykorzystaniu posiadanego potencjału naukowo-dydaktycznego Wydziału Inżynieryjnego oraz rozwój kierunku Architektura wnętrz.

Studio architektoniczne STUDIOSTUDIO:
W studiu architektonicznym powstają projekty m.in. architektoniczne budowlane i aranżacji wnętrz: mieszkań i biur, domów jednorodzinnych. STDUIOSTUDIO to także doradztwo inwestycyjno-projektowe. Zespół biura stanowi wysoko wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem: konstruktorzy, technolodzy, projektanci instalacji elektrycznych, IT, akustycy...